KONST / Litografier / Färglitografi med glitter 15554186
nr 1555 4186
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:18:27
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)